KREATORNIA DIET
ZDROWO I SMACZNIE

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, jeść zdrowo i smacznie, a przy okazji poprawić swoją sylwetkę, ale nie masz czasu lub pomysłu na przygotowywanie posiłków? Catering dietetyczny Kreatornia Diet zrobi to za Ciebie!

Nasza oferta zapewnia kompleksową, zbilansowaną dietę pudełkową dostarczaną codziennie wprost pod Twoje drzwi. Posiłki przygotowywane są z najwyższą starannością, w oparciu o opracowane przez naszego dietetyka plany żywieniowe, zawierające wszelkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Wszystkie diety są opracowywane przez Panią Dominikę Murat – dietetyka klinicznego. Pani Dominika jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na co dzień pracuje w Warszawie, gdzie udziela indywidualnych porad dietetycznych, rozpisuje plany dietetyczne i skutecznie pomaga wielu osobom w walce z nadwagą i chorobami. Szeroki wachlarz umiejętności i doświadczenie zawodowe Pani Dominiki są gwarancją staranności i skuteczności naszej oferty.

Dzięki naszej ofercie możesz codziennie cieszyć się nowym menu dopasowanym do Twojego zapotrzebowania w dobrej cenie oraz osiągnąć swój wymarzony cel bez konieczności spędzania godzin w kuchni.

 

Skontaktuj się z nami

Dieto Progres

demo

2

Lata doświadczenia

demo

2004

Zadowolonych Klientów

demo

11426

Przygotowanych diet

demo

Nieskończoną ilość pomysłów

Proces realizacji Zamówienia

7:00

Otwieramy Kreatornię, przygotujemy posiłki

15:00

Wszystko gotowe! Nasz kurier rusza w swoją podróż

17:00

Pierwsi Klienci odbierają swoje cudowne diety

22:00

Maksymalnie do tej godziny dosarczamy wszystkie boxy

ZESPÓŁ
KREATORNII

demo
Dorota Rybak
Założycielka Kreatorni
demo
Marta Rybak
Założycielka Kreatorni
demo
Dominika Murat
Dietetyk

KONTAKT Z NAMI

Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza.